Hi-Tech

Neohodnoceno

Transparentní infračervený flexibilní topný panel lze pověsit kamkoliv, kde chcete dosáhnout rychlého zdravého tepla - potřebujete k tomu jen zásuvku a háček na zavěšení (je součástí balení). Topný obraz můžete kdykoliv srolovat opět do krabičky a příště pověsit jinde, kde budete potřebovat teplo - například na chalupě, chatě, v zimní zahradě, v jakémkoliv pokoji, koupelně, dílně nebo fitness prostoru.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
1 815 Kč
Skladem (2 ks)

1. Vliv na lidské zdraví: Kromě výše uvedeného "wellness" účinku má ale infračevené vyzařující teplo další pozitvní vlivy na naše zdraví: uklidňuje a relaxuje, stimuluje krevní oběh, což znamená lepší zásobení orgánů kyslíkem a posílení imunity. Ve světě je technologie infračerveného vytápění velmi oblíbená i kvůli dalšímu pozitivnímu vlivu na lidské zdraví (nespaluje vzduch, nevytváří problémy s dýcháním, velmi nízké elektromagnetické pole).

Při používání tohoto lehkého flexibilního topného panelu navíc nedochází k víření vzduchu a tedy prachu jako například u přímotopů, a proto je tento zdroj tepla vhodný i pro alergiky.

2. Flexibilita: Další výhodou je, že tento infrapanel můžete kdykoliv sundat, přemístit nebo jednoduše srolovat a transportovat z místa na místo, aniž by zabíral prostor. Aby dodával příjemné teplo, potřebujete jen zásuvku a háček na zavěšení, který je součástí dodávky. Topný panel se tedy snadno přepravuje (0,9 kg) a nevyžaduje instalaci.

3. Velmi nízká spotřeba elektrické energie: Panel má velice nízkou spotřebu a vysoký výkon (účinnost 95 %) - 430 wattů, topný účinek standardního ohřívače 1000-1200 wattů. Během několika hodin zvýší teplotu v místnosti o 12-15 m² o +6 až +8 ºC.

4. Velmi rozumná cena: Podobné výrobky stojí několikrát více. Vzhledem k jedinečnosti naší technologie můžeme vyrábět bez použití drahých materiálů (především drahý framework).

5. Estetika: Na přední stranu ohřívače lze vložit jakýkoli obrázek (v tuto chvíli máme 18 obrázků). 

6. Bezpečnost: 10letá zkušenost s výzkumy a zkouškami, produkt má certifikát bezpečnosti CE. Ohřívač má vestavěný modul ochrany proti přehřátí.

 

 

Topné těleso: uhlíkové vlákno

Regulace: 4stupňový mechanický regulátor (vypnuto/plný výkon/poloviční výkon/vypnuto) se světelnou kontrolkou (je tedy vhodný i pro temperováni prostor, které neobýváte nastálo).

Doplňkové vybavení: sada na zavěšení na zeď

 

Výrobek je zasílán v kartonovém boxu 60x9x9 cm, uživatelská příručka v češtině zde.

Kód Kód: 91
Jméno značky: Wellatrio
Kategorie: Topné obrazy na zeď
Záruka: 2 roky
Rozměry: 100 x 57 cm
Napětí: 230 V
Výkon: 230 W
Příkon: 250 W
Účinnost: 96 %
Zpět do obchodu