Příběh

Podzim roku 2021 - svět v sevření Corony, nicméně netušící, že se na něj valí zcela jiná ohrožení, tentokrát nezpůsobená viry, ale válkou, která otočila spoustě lidí život naruby. A v této - ještě srovnatelně klidné době - mně (a zřejmě nejen mně) na pracovní e-mail přišla nabídka prodávat tepelné obrázky s vynikajícími účinky, efektivitou a CE certifikací pro EU v České republice. Vzhledem ke svému pracovnímu vytížení jsem se omezila na objednávku pouze pro mě a přátele, a byla jsem dodanými tepelnými obrázky nadšena stejně jako mí přátelé.

Ovšem přišel 24. únor - ptala jsem se ředitele společnosti, jak mohu pomoci a odpověď byla: Nejvíce nám pomůžete, když budete naše produkty prodávat v České republice. Bylo mi vysvětleno, že tato firma má sklady i servisní střediska v Polsku a v Rumunsku (a nyní i v České republice), všechny dodávky fungují "jako na drátku".

A my jsme rádi, že firmě na Ukrajině, která má tyto jedinečné krásné tepelné obrázky, které vám zajistí okamžité, zdravé, příjemné teplo v přechodných obdobích, tímto pomůžeme. Navíc asi všichni chceme ušetřit za plyn a jeden topný obrázek vyhřeje prostor až 15 m² (navíc jsou tyto topné obrázky srolovatelné - takže je můžete velice pohodlně převážet například z bytu na chatu nebo chalupu).

A v neposlední řadě - za velice výhodnou cenu.